Specjalista ds. rozliczania projektów budowlanych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Zsiz
7. 6. 2024

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. rozliczania projektów budowlanych

25/01/2023

Obowiązki

  • Kontrolowanie kosztów związanych z realizacją budowy
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy
  • Rozliczanie robót podwykonawczych i prowadzonych siłami własnymi
  • Analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej
  • Kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym
  • Opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie
  • Sporządzanie kalkulacji roboczych, rozliczanie etapów robót
  • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących kontraktu

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w rozliczaniu i administrowaniu kontraktami infrastrukturalnymi
  • znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych mile widziana
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę
  • premie, bonusy
  • kawa/ herbata
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • karnet na zajęcia sportowo-rekreacyjne

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289