Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
18. 4. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC,
  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń,
  • udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (np. ekonomiczne, administracyjne, prawnicze, inżynierskie),
  • doświadczenie we współpracy z jednostkami sektora finansów publicznych,
  • znajomość specyfiki umów o roboty budowlane,
  • umiejętność pracy w zespole i pod wpływem stresu,
  • dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków).

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w realizacji umów o roboty budowlane (zarówno w formule buduj, jak i zaprojektuj i wybuduj) w tym opartych o FIDIC,
  • praktyczna znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach w nowoczesnej siedzibie Spółki,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075