Specjalista ds. Robotów
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Firmy, z którą współpracujemy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Robotów

Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie korekt na robotach spawalniczych
  • Ustawianie parametrów spawania
  • Obsługa robota
  • Pisanie programów spawalniczych na robotach
  • Ustawianie procesu spawania na automatach spawalniczych
  • Wykonywanie prac serwisowych

Oczekujemy:

  • Znajomości procesu spawania
  • Doświadczenia w obsłudze i programowaniu robotów
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie co najmniej średnie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku + możliwy dyżur w soboty)
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Paczki i bony świąteczne

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rybnik
  • Specjalista ds. PR Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690