Specjalista ds. rezerwacji
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Województwo dolnośląskie, Polska
Platinum Mountain Hotel&SPA
16. 9. 2024

Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamentowców i Platinum Adults, obiekt dedykowany dla gości dorosłych 12+. Resort dysponuje blisko 150 pokojami oraz 400 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi i oferuje swoim gościom bogatą, rodzinną infrastrukturę z kompleksem basenów, saun, siłownią oraz strefą SPA Dr Irena Eris Beauty, a także trzema restauracjami ala carte i lobby barem.

W związku z rozbudową obiektu, zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. rezerwacji.

Miejsce Pracy: Szklarska Poręba.

Oferujemy możliwość zakwaterowania na terenie resortu.

 Zakres obowiązków:

 - Aktywna sprzedaż usług hotelowych,

- Udzielanie kompleksowych informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach,

- Obsługa rezerwacji indywidualnych,

- Reagowanie na bieżące potrzeby i dbanie o pozytywne relacje z gośćmi,

- Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Oczekiwania:

 - Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w obszarze call center lub sprzedaży usług,

- Doskonałe umiejętności budowania relacji z klientami oraz elastyczność w dostosowywaniu się do ich potrzeb,

- Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań,

- Znajomość języka angielskiego, mile widziana także znajomość języka niemieckiego lub czeskiego,

- Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, także w weekendy i święta (dział sprzedaży indywidualnej pracuje w godz. 8.00 – 22.00, 7 dni w tygodniu).

Oferujemy:

 - Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

- W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie resortu,

- Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,

- Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

- Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,

- Program Poleceń Pracowniczych,

- Program MultiLife Extra,

- Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu,

- Ubezpieczenie grupowe,

- Posiłki pracownicze,

- Paczki świąteczne,

- Parking dla pracowników.

Dołącz do naszego #PlatynowegoZespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie. ​

  • Praca Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045