Specjalista ds. rezerwacji
  • Warszawa, Ursynów, W pobliżu Lotniska Chopina
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, W pobliżu Lotniska Chopina, mazowieckie, Polska
CFI Hotels Group
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie
  • zakładanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
  • wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy
  • odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. rezerwacji w hotelu lub osoby z wykształceniem kierunkowym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, kontrakt
  • pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym od sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy
  • preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group Osoby

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    51 481
    11 147