Specjalista ds. Remodelingu
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Majster Budowlane ABC
31. 7. 2024

Miejsce pracy: Majster Budowlane ABC Włocławek (cała Polska)
Zakres obowiązków:
Udział w procesie rozwoju sieci – praca przy otwarciach i przebudowach marketów na określonym etapie
Ułożenie towaru zgodnie z Layoutem regałów
Wdrażanie nowych rozwiązań funkcjonujących w Sieci Majster Budowlane ABC
Udział w planowaniu zmian w sklepach
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe przy sprzedaży i układaniu towaru w wielkopowierzchniowych sklepach budowalnych
Zorientowanie na realizację celu;
Zdolności analityczne, techniczne i estetyczne;
Pozytywne nastawienie i entuzjazm
Gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska) prawo jazdy kat. B warunek konieczny
Oferujemy:
Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
Ciekawe wyzwania i możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego;
Możliwość rozwoju w ramach Grupy Majster;
CV prosimy wysyłać na adres @

  • Praca Włocławek
  • Specjalista ds. Sprzedaży Włocławek
  • Specjalista ds. Zakupów Włocławek
  • Specjalista ds. marketingu Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Specjalista ds. Zarządzania Włocławek
  • Specjalista ds. Eksportu Włocławek
  • Specjalista ds. transportu Włocławek
  • Specjalista ds. HR Włocławek
  • Specjalista ds. turystyki Włocławek
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584