Specjalista ds. Remodelingu
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Majster Budowlane ABC
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Pracodawca: Majster Budowlane ABC Włocławek
Praca w terenie - cała Polska
Zakres obowiązków
• Udział w procesie rozwoju sieci – praca przy otwarciach i przebudowach marketów na określonym etapie
• Ułożenie towaru zgodnie z layoutem regałów
• Wdrażanie nowych rozwiązań funkcjonujących w Sieci Majster Budowlane ABC
• Udział w planowaniu zmian w sklepach
Wymagania
• Doświadczenie zawodowe przy sprzedaży i układaniu towaru w wielkopowierzchniowych sklepach budowalnych
• Zorientowanie na realizację celu
• Zdolności analityczne, techniczne i estetyczne
• Pozytywne nastawienie i entuzjazm
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych po całej Polsce - prawo jazdy kat. B warunek konieczny
Oferujemy
• Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Ciekawe wyzwania i możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego
• Możliwość rozwoju w ramach Grupy Majster
Jeśli jesteś gotowa/gotowy na pracę w delegacji i chcesz rozwijać sieć Majster Budowlane ABC, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Włocławek
  • Specjalista ds. Sprzedaży Włocławek
  • Specjalista ds. Zakupów Włocławek
  • Specjalista ds. marketingu Włocławek
  • Specjalista ds. ofertowania Włocławek
  • Specjalista ds. Zarządzania Włocławek
  • Specjalista ds. Eksportu Włocławek
  • Specjalista ds. transportu Włocławek
  • Specjalista ds. HR Włocławek
  • Specjalista ds. turystyki Włocławek
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584