Specjalista ds. Relacji z Klientami
  • Kielce
Kielce, Kielce, Swietokrzyskie, Polska
Raben Logistics Polska
16. 9. 2024

Dołączysz do fantastycznego zespołu, który sprawi, ze szybko poznasz tajniki nowej pracy. Każdy projekt będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą. U nas nie ma miejsca na nudę!

Razem wiele zdziałacie!

Opis stanowiska

  • Budowanie długofalowych i partnerskich relacji z klientami poprzez utrzymywanie z nimi bieżącego kontaktu
  • Utrzymanie i aktywne poszukiwanie możliwości rozwoju sprzedaży od klientów aktywnych
  • Efektywne, uwzględniające rozwój sprzedaży i aspekty ekonomiczne, wykorzystanie narzędzi sprzedażowych: kalkulacje, oferty, prezentacje, itp.
  • Kreatywnej postawie w zakresie konstruowania i wdrażaniu nowych koncepcji i rozwiązań w celu osiągnięcia lepszych wyników sprzedaży
  • Rozpoznawanie potrzeb i proponowanie klientom „szytych na miarę” rozwiązań
  • Efektywne zarządzanie kontaktami z klientami z uwzględnieniem uczestnictwa w targach, konferencjach, spotkaniach branżowych
  • Pełnienie funkcji reprezentacyjnej wobec rynku zgodnie z wartościami firmy
  • Prowadzenie kompleksowego procesu sprzedaży w modelu doradczym.
  • Realizacja planów sprzedaży transportu drogowego drobnicowego krajowego i międzynarodowego

Wymagania

  • Potrafisz budować pozytywne relacje z klientami i współpracownikami
  • Jesteś otwarty na wyzwania, kreatywny
  • Charakteryzuje Cię zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Znasz pakiet MS Office w dobrym stopniu
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów: Karta Multisport/platforma MybenefitPrywatna opieka medycznaUbezpieczenie grupowe, paczki spożywcze, karty przedpłacone, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę, Szkolenia wdrożeniowe, Jasne reguły premiowania, Możliwość rozwoju zawodowego, Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Przyjazne miejsce pracy: Firma rodzinna – przedsiębiorstwo zarządzane przez wartości, Najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy oraz troska o otaczające środowisko, Nowoczesne technologie i rozwiązania, Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Dogodne warunki pracy: Komfort i bezpieczeństwo, Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii, Atmosfera sprzyjająca współpracy i realizacji wspólnych celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584