Specjalista ds. Relacji i Rozwoju Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cartrack Polska SP. Z. O.O
9. 9. 2024

08.2024

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż/przedłużenia umów do aktualnych klientów B2B
  • Telefoniczny kontakt z klientem
  • Udział w procesie ścieżki klienta - współtworzenie i wdrażanie nowych procesów w dziedzinie CX i CS
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Prowadzenie szkoleń online dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentów i raportów
  • Wsparcie dla działu handlowego w negocjacjach z klientami

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Otwartość i chęć do pracy w wystandaryzowanych procesach sprzedażowych
  • Umiejętność swobodnej rozmowy z klientami przez telefon i spotkania online
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność wywierania wpływu w sposób asertywny
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania efektywnych relacji z klientami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne
  • Orientacja na wynik i osiąganie wyznaczonych celów
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność i skrupulatność
  • Mile widziane doświadczenie w branży technologicznej lub motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej liderem w swojej branży telematycznej, wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród jak Gazele Biznesu
  • Pracę w nowoczesnym biurze na Ursynowie
  • Stabilne stanowisko i możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji, która jest otwarta na zmiany
  • Zatrudnienie w oparciu na Umowę B2B lub Umowę o pracę lub Umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer
  • Wyjazdy integracyjne
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover, kartę Multisport oraz bony zakupowe

  • Cartrack Polska to najczęściej wybierany dostawca rozwiązań telematycznych w Polsce. Należymy do Cartrack Holding. Jesteśmy producentem urządzeń i oprogramowania, z którego korzysta ponad 2 mln użytkowników, 23 kraje na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom przedsiębiorcy i menadżerowie flot mogą redukować bieżące koszty użytkowania pojazdów, zwiększać poziom bezpieczeństwa kierowców i poprawiać procesy biznesowe w organizacji. Jako firma technologiczna dostarczamy nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań. Z naszych usług korzystają małe, średnie i duże firmy wyposażając w system CARTRACK swoje floty pojazdów niezależnie od ich przeznaczenia.
  • Jesteśmy stabilną i transparentną firmą technologiczną, która rozwija i doskonali portfel swoich usług BIG DATA. W Polsce od 2009 r. nieustannie rozwijamy nasze struktury, w których działa ponad 120 osób. Nadal dynamicznie rośniemy w odpowiedzi na stale zwiększające się potrzeby rynku.
  • Jako pracodawca z sektora nowych technologii i motoryzacji zapewniamy stabilne zatrudnienie i kreatywne, pełne wyzwań środowisko pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748