Specjalista ds. Relacji Biznesowych (Przedstawiciel Medyczny)
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Szpital Medicover
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca mobilna

(województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie)

Nasze wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze aktywnej sprzedaży na stanowisku doradcy lub przedstawiciela medycznego/farmaceutycznego,
  • znajomość technik sprzedaży, prezentacji oraz negocjacji oraz skuteczne ich wykorzystywanie,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • przejmowanie inicjatywy w kontakcie z klientem oraz konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność oceny potencjału rynku oraz działań konkurencji,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność skutecznego planowania czasu pracy,
  • otwartość na pracę mobilną oraz w delegacjach na terenie kilku województw (mazowieckie, łódzkie, lubelskie oraz podlaskie),
  • prawo jazdy kat. B- warunek konieczny.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów – lekarzy/ partnerów medycznych do współpracy ze Szpitalem Medicover,
  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami,
  • analiza potrzeb klientów oraz wdrażanie nowych rozwiązań,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie ze strategią i celami budżetowymi Szpitala Medicover,
  • prezentowanie usług i produktów Szpitala oraz finalizacja kontraktów,
  • kreowanie wizerunku Szpitala Medicover jako kompleksowej oraz innowacyjnej placówki medycznej.

Co możemy Ci zaproponować?:

  • #Stabilność - pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • #Komfort - pełen zestaw niezbędnych narzędzi do pracy- auto służbowe, karta paliwowa, laptop, telefon,
  • #Samodzielność - samodzielnie zarządzasz swoim czasem i planem pracy oraz masz możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • #Samorozwój - masz możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleniach oraz masz dostęp do platformy szkoleniowej, w której wybierasz interesujące Cię tematy,
  • #NieSamąPracąCzłowiekŻyje – po pracy masz możliwość zaangażowania się w działania Fundacji Medicover
  • #WZdrowymCieleZdrowyDuch - możesz skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego Medicover Sport,
  • #CzujęSięBezpiecznie - dostajesz bezpłatne ubezpieczenie NNW od 1 dnia zatrudnienia
  • #SpeakEnglish - masz możliwość uczenia się angielskiego za pomocą platformy e-learningowej w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie,
  • #WorkLifeBalance - dzięki platformie Medicover Benefits możesz wybierać benefity dopasowane do Twoich potrzeb. Teatr, masaż, a może zakupy w ulubionym sklepie? Wybierasz to, na co masz ochotę,
  • #LessWaste – to ekologiczne rozwiązania w duchu Medicover. Razem z zespołem możesz uczestniczyć w akcjach dbania o środowisko,
  • #WellBeing – o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie dbamy przez cały rok. Możesz wziąć udział między innymi w profilaktycznych badaniach krwi czy webinarach edukacyjnych.

  • Praca mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584