Specjalista ds. rekrutacji z niepełnosprawnością
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
InnoThink
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Do naszego zespołu kadrowego poszukujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji. Praca w pełni w formule zdalnej.
Zadania:
Wsparcie i koordynacja procesów rekrutacyjnych,
Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
Prowadzenie wstępnych, telefonicznych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
Budowanie bazy kandydatów,
Przeprowadzenie testów języka angielskiego u wybranych kandydatów.
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku (w międzynarodowej korporacji – mile widziane),
Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem),
Znajomość technik rekrutacyjnych i narzędzi (Hrappka),
Doświadczenie w pracy w środowisku osób z niepełnosprawnościami – mile widziane,
Biegła obsługa komputera (Outlook, Word, Excel),
Umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami w sposób empatyczny,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Inicjatywa oraz proaktywne podejście do pracy,
Umiejętność organizacji własnej pracy.
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w InnoThink,
Pracę w 100% w formule zdalnej,
Wdrożenie i możliwość doszkolenia w obszarach związanych z obsługą kadrową,
Prywatną opiekę medyczną.
Osoby zainteresowane ofertą pracy bardzo prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851