Specjalista ds. rekrutacji stałych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji Stałych

Twoje zadania:

  • Realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska blue collars (niższego i średniego szczebla)
  • Tworzenie i publikowanie ofert pracy
  • Prowadzenie selekcji kandydatów zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub w wewnętrznych strukturach HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, liczne szkolenia (również e-learnigowe), dzień wolny z okazji urodzin, system kafeteryjny, możliwość pracy home-office
  • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Pracę w zgranym zespole

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667