Specjalista ds. rekrutacji/ Rekruter
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ER Group
7. 10. 2024

Eagle Recruitment - Jesteśmy polską agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT, e-commerce, sprzedaży, finansów, marketingu. Wraz z rozwojem spowodowanym nowymi projektami poszukujemy nowej osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji.

Przyszły zakres obowiązków:

  • kompleksowa odpowiedzialność za powierzone procesy rekrutacyjne,
  • poszukiwanie kandydatów poprzez wyszukiwania Direct Search oraz publikację ogłoszeń,
  • przeprowadzanie selekcji CV,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z wybranymi osobami w celu uzyskania informacji o doświadczeniu, kompetencjach, oczekiwaniach wobec przyszłego pracodawcy,
  • tworzenie raportów po rozmowach i przedstawianie ich klientom firmy,
  • kontakt z klientami w celu koordynacji projektów i podtrzymywania dobrych relacji biznesowych.

Czego oczekujemy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w projektach rekrutacyjnych z zakresu finansów oraz stanowisk C-level
  • biegłej znajomości platformy Linkedin w celu sprawnego przeprowadzania poszukiwań Direct Search,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • język angielski min. B2,

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • motywujący i prosty system prowizyjny
  • pracę w pełni zdalną, ze sporadycznymi spotkaniami w biurze lub spotkaniami integracyjnymi
  • udział w ciekawych projektach z różnorodnych branż pozwalających na rozwój biznesowy
  • w każdy piątek krótszy dzień pracy do 14:30
  • zajęcia z języka angielskiego
  • wsparcie zespołu w obowiązkach, dostęp do niezbędnych narzędzi ułatwiających pracę rekrutera (sprzęt służbowy, system ATS, LinkedIn premium, Canva Premium itp.).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713