Specjalista ds rekrutacji, Niepołomice (5500 PLN netto)
  • Niepołomice
specjalista ds rekrutacji, Niepołomice (5500 PLN netto)
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
STEON SERWIS
8. 10. 2024

Firma Steon oraz KONTAKT Ochrona, z siedzibą w Niepołomicach, zatrudni specjalistę/specjalistkę ds rekrutacji. Jesteśmy firmą usługową. Świadczymy usługi ochrony i utrzymania czystości. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Miejscem pracy będą Niepołomice
Twój zakres obowiązków
Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych (media społecznościowe)
Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami
Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, dokładnie przedstawiając kandydatom warunki pracy
Umawianie kandydatów na spotkania z koordynatorami
Utrzymywanie kontaktu z fundacjami
Wsparcie zespołu HR w bieżących zadaniach
Koordynowanie pracy rekrutera terenowego
Rozbudowa bazy kontaktów
Nasze wymagania
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Dokładność i skrupulatność
Błyskotliwość
Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w rekrutacji pracowników z orzeczeniami o niepełnosprawności
Doświadczenie zawodowe w rekrutacji osób do pracy - minimum 2 lata
Oferujemy:
Wynagrodzenie na umowę o pracę (pełen etat) + umowa zlecenie za obowiązki wykonywane na rzecz naszej drugiej spółki. W sumie podstawa wynagrodzenia to 4500 PLN netto na okresie próbnym ,5500 PLN netto po okresie próbnym
Rodzinną i życzliwą atmosferę, pozbawioną korporacyjnego „ładu”
Stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb
Niezbędne narzędzia pracy
Dofinansowanie do pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego (wszystko po okresie próbnym)
Szkolenie, pomoc i wsparcie zawsze kiedy będzie ci potrzebne!

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190