Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Graser Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Jeśli interesuje Cię obszar rekrutacji, budowania relacji z klientami oraz branża HR - to stanowisko jest idealne dla Ciebie.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się jako specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych w Holandii i Niemczech.

W naszej firmie:

- Otrzymasz kompleksowy instruktaż wdrożeniowy, dzięki czemu bardzo szybko odnajdziesz się w świecie rekrutacji.

- Cele postawione są jasno a pomoc doświadczonych kolegów w codziennych działaniach gwarantuje poczucie rozwoju.

- Będziesz miał/a realny wpływ na kształtowanie firmy oraz ścieżki rozwoju kandydatów.

- Patrzymy na Twoją pracę w długim pryzmacie, ponieważ wiemy, że efekty mogą przyjść z czasem.

- Gramy do jednej bramki, jesteśmy zespołem dla którego celem jest projekt rekrutacyjny zakończony sukcesem.

Twoje zadania:

- Aktywne wyszukiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych narzędzi.

- Redagowanie ogłoszeń.

- Przeprowadzanie wywiadów wstępnych z kandydatami oraz rozmów kwalifikacyjnych.

- Weryfikacja referencji wybranych przez Ciebie kandydatów.

- Tworzenie raportów rekrutacyjnych.

- Utrzymywanie stałej relacji z kluczowymi kandydatami.

Oczekiwania:

- Wykształcenie minimum średnie.

- Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej.

- Efektywne zarządzanie czasem pracy i ustalanie priorytetów.

- Samodzielność i zaangażowanie podczas wykonywania powierzonych zadań.

- Wysoki poziom kultury osobistej, empatii i motywacji do pracy.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego.

- Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

Aplikację prosimy składać za pomocą '' Aplikuj teraz ''

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782