Specjalista ds. Rekrutacji i Szkoleń
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Województwo mazowieckie, Polska
NOWEL Sp. z o. o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Legionowo

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Dokonywanie analizy rynku pod kątem prowadzonych projektów oraz opracowania strategii ich realizacji;
  • Współpraca z agencjami pracy, uczelniami wyższymi oraz Urzędami Pracy;
  • Współorganizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy,
  • Identyfikowanie i analizowanie ofert szkoleniowych, negocjowanie i zlecanie warunków współprac
  • Weryfikacja i ewaluacja szkoleń pod kątem zgodności z założonymi celami,
  • Administrowanie w rejestrach oraz systemie kadrowo-płacowym podjętych działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (HR, psychologia, socjologia)
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w przedziale godzinowym 8:00-16:00 / 9:00-17:00,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
  • Parking dla pracowników,
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584