Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży usług HR
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Randstad - globalny lider w branży HR poszukuje Specjalisty_ki ds. rekrutacji oraz sprzedaży usług

Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować długofalowe relacje? Nie jest Ci obcy multitasking? Cechuje Cię nastawienie na realizację wyznaczonych celów? Pasjonujesz się rekrutacją i lubisz sprzedawać?  Jeśli odpowiedziałeś/aś "tak" na powyższe pytania, koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem.

Czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę od początku podjęcia współpracy
  • podstawę wynagrodzenia oraz system premiowy
  • solidne wdrożenie w pierwszym okresie pracy oraz pakiet szkoleń doskonalących
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do sklepów, karta lunchowa, dodatkowy dzień wolny na urodziny i wiele więcej!)
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop, telefon)
  • dogodna lokalizacja biura i możliwość pracy zdalnej
  • pracę w świetnym, zgranym zespole
  • więcej informacji o nas znajdziesz tutaj --> kariera w Randstad

zadania

  • kontakt z potencjalnymi klientami (z obszarów: produkcja, logistyka) - on-line, telefonicznie oraz osobiście - działania sprzedażowe
  • zarządzanie procesem sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych
  • realizacja projektów rekrutacyjnych
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • obsługa systemu CRM oraz innych systemów wspierających codzienną pracę

oczekujemy

  • doświadczenie w rekrutacji oraz sprzedaży usług
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • odpowiedzialności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • komunikatywności oraz stanowczego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648