Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
NOVITA S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami rekrutacyjnymi
  • Opracowywanie strategii rekrutacyjnych
  • Wykorzystywanie mediów społecznościowych oraz portalów pracy celem dotarcia do jak nawiększej grupy kandydatów
  • Organizacja szkoleń, rozwijanie umiejętności pracowników
  • Zarządzanie pakietem benefitów dla pracowników

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Znajomość prawa pracy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Nagrody uznaniowe
  • Kursy językowe
  • Wyjazdy szkoleniowo - integracyjne
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. kadr i płac Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. PR Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667