Specjalista ds. Rekrutacji i Integracji Pracowników Zagranicznych
  • Łódź, ul. Niciarniana 49D
łódzkie, Łódź, ul. Niciarniana 49D, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Niciarnianej 49D, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tłumaczenie dokumentacji firmowej na angielski
  • Reprezentowanie firmy podczas dni otwartych dla kandydatów
  • Obsługa anglojęzycznych pracowników w kwestiach personalnych i organizacyjnych
  • Onboardowanie nowych pracowników anglojęzycznych
  • Prowadzenie wywiadów z nowymi pracownikami ws. efektywności wdrożeń
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej dotycząca rekrutacji i legalności zatrudnienia

Wymagania od kandydata:

  • Płynna znajomość angielskiego i polskiego
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania informacji
  • Zdolność do identyfikacji problemów i proponowania rozwiązań
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub francuskiego

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży lotniczej
  • Duże pole do samodzielności na stanowisku

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748