Specjalista ds. Rekrutacji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i biurowe na różne szczeble stanowisk
  • współpraca z kierownikami poszczególnych działów w zakresie prowadzonych projektów
  • stały kontakt z kandydatami i pracownikami w zakresie rekrutacji
  • obieg dokumentów związany z rekrutacją i zatrudnieniem nowych pracowników
  • kontakt z podwykonawcami w ramach bieżącej współpracy
  • praca w systemie ATS
  • koordynowanie procesu onboardingu
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • śledzenie zmian na rynku pracy i trendów rekrutacyjnych
  • aktywny udział w innych zadaniach działu rekrutacji

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 2 lata doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • porozumiewanie się w języku angielskim to dla Ciebie nic trudnego
  • potrafisz współpracować z ludźmi o różnych charakterach
  • charakteryzujesz się zaangażowaniem, własną inicjatywą i samodzielnością
  • potrafisz bardzo dobrze zarządzać sobą w czasie
  • odnajdujesz się w dynamicznym i zmiennym otoczeniu
  • znajomość systemu e-recruiter
  • znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nieformalną kulturę pracy, gdzie wspieramy się w codziennych obowiązkach i dzielimy się wiedzą
  • możliwość rozwoju w dynamicznym dziale rekrutacji
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • owoce w biurze – „owocowe wtorki”
  • dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy, jeśli Twoja odległość wynosi ponad 50 km
  • dodatek relokacyjny – jeśli zdecydujesz się do nas przeprowadzić z innego regionu Polski
  • dostęp do siłowni w biurze
  • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
  • elastyczne godziny pracy - możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u

  • CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.
  • Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567