Specjalista ds. rekrutacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Businessface Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie profili kandydatów, redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę oraz preselekcja kandydatów w obszarze sprzedaży;
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end w biurze zarządu
  • pomiar i raportowanie wskaźnika fluktuacji;
  • wsparcie managerów w procesach rekrutacyjnych poprzez współprowadzenie spotkań oraz superwizję;
  • administrowanie systemem ATS;
  • raportowanie wskaźników rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku rekruterskim, w procesach na różne stanowiska, w tym managerskie;
  • umiejętność prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, w tym wywiadu behawioralnego;
  • mile widziane doświadczenie w procesach rekrutacyjnych w obszarze sprzedaży;
  • umiejętność pracy w programach pakietu Office: Excel, Word, Power Point na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • umiejętność pracy w programach graficznych typu Canva;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ATS (eRecruiter);
  • otwartość na zmiany oraz ich wdrażanie;
  • gotowość do poszerzania swoich kompetencji;
  • inicjatywa własna poprzez rekomendowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie własnych pomysłów;
  • umiejętność organizowania pracy własnej.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie między 6 a 8 tys. brutto/mies.
  • pracę w trybie stacjonarnym z możliwością pracy zdalnej w wybrane dni;
  • pakiet benefitów m.in. Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe;
  • coroczną integrację połączoną z wyjazdem zagranicznym;
  • wsparcie lidera oraz zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678