Specjalista ds. rekrutacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Farmacja od Serca Sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne powadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Obsługa pracowników/zleceniobiorców,
  • Współpraca z uczelniami wyższymi
  • Współpraca z Kierownikami Aptek w procesie rekrutacji
  • Współudział w realizacji projektów z zakresu miękkiego HR
  • Tworzenie raportów z procesów rekrutacyjnych

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli.:

  • Wyróżnia Cię pasja do branży HR
  • Posiadasz minimum rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji - warunek konieczny
  • Autonomia i inicjatywa w działaniu, umiejętność słuchania i nawiązywania relacji
  • Szacunek wobec innych ludzi i ich poglądów
  • Swobodna obsługa Microsoft oraz Canva
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

Mile widziane

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej
  • Swobodne korzystanie z platformy LinkedIn i portali rekrutacyjnych

Nie zwlekaj – dołącz do naszego zespołu od Serca!

Być może w Aptece znajdziesz swoje miejsce  :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851