Specjalista ds. Rekrutacji
  • warszawa
Warszawa, warszawa, mazowieckie, Polska
ipracujzdalnie.pl
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
Jako Specjalista ds. Rekrutacji będziesz odpowiadać za realizację kluczowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska asystenckie, stażowe oraz specjalistyczne. Będziesz uczestniczyć w programach talentowych oraz współpracować przy organizacji projektów employer brandingowych.

Twoje główne obowiązki obejmą:

  • Prowadzenie pełnych procesów rekrutacyjnych (od publikacji ogłoszeń, przez selekcję aplikacji, po złożenie oferty pracy).
  • Realizację założonych KPI, zapewnienie terminowości i zgodności z procedurami (w tym RODO).
  • Wspieranie pozytywnych doświadczeń kandydatów poprzez regularny kontakt i informację zwrotną.
  • Udział w sesjach Assessment Centre oraz innych działaniach związanych z procesami talentowymi.
  • Implementację projektów rekrutacyjnych oraz budowanie wizerunku pracodawcy.
  • Zarządzanie procesami w systemie ATS oraz koordynowanie wdrożenia nowych pracowników.
  • Współpracę z agencjami rekrutacyjnymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na umowę o pracę.
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach oraz programach rozwojowych.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Możliwość współpracy z dynamicznym zespołem w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na różne szczeble stanowisk (asystenckie, stażowe, specjalistyczne).
  • Znajomość procesów rekrutacyjnych oraz systemów ATS.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami i efektywnej współpracy z zespołem.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne.
  • Znajomość programów talentowych oraz doświadczenie w realizacji projektów employer brandingowych będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190