Specjalista ds. rekrutacji
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Projektanci Kariery
8. 9. 2024

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat.Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Obowiązki

  • masz okazję się wykazać, gdyż samodzielne będziesz prowadzić wybrane procesy rekrutacyjne m.in. stanowiska produkcyjne i techniczne (spawacze, monterzy, operatorzy CNC itp.)
  • będziesz współpracować z zespołami rekrutacyjnymi oraz z pośrednikami
  • będziesz reprezentował firmę u klienta co wiąże się z wyjazdami służbowymi
  • będziesz pracować z wewnętrznymi systemami rekrutacyjnymi

Wymagania

  • znasz j. polski, angielski oraz rosyjski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • jesteś gotowy na podróże służbowe
  • mile widziane jeśli posiadasz wiedzę techniczną z zakresu stanowisk, na które rekrutujemy
  • potrafisz dotrzeć do nowych rozwiązań i wychodzisz z inicjatywą
  • masz projektowe podejście do planowanych zadań
  • angażujesz się w swoją pracę i bierzesz odpowiedzialność za realizację postawionych celów
  • nie obca Ci komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • znasz dobrze pakiet MS Office
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Staniesz się częścią firmy, która ma ugruntowaną pozycję rynkową
  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych
  • Otrzymasz wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia
  • Będziesz mieć możliwość dalszej nauki i rozwoju kluczowych kompetencji rekruterskich w bardzo dynamicznym środowisku pracy
  • Ubezpieczenia na życie oraz dofinansowanie do karty multisport
  • Będziesz się świetnie bawić podczas spotkań integracyjnych

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536