Specjalista ds. rekrutacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Diagnostyka S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywnie poszukujesz kandydatów (portale pracy, headhunting: LinkedIn, fora tematyczne).
  • Wspierasz managerów w procesach rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla w obszarze medycznym, sprzedażowym, obsługi klienta, administracyjnym (ustalanie profilu stanowiska, publikacja ofert, selekcja aplikacji w eRecruiter, prowadzenie procesów rekrutacyjnych).
  • Dbasz o pozytywne doświadczenia kandydatów w trakcie całego procesu rekrutacji.
  • Współpracujesz uczelniami oraz biurami karier i dostawcami zewnętrznymi w zakresie organizacji targów pracy, praktyk studenckich.
  • Współpracujesz z dostawcami usług HR.
  • Bierzesz udział w bieżących projektach HR i EB.

Nasze wymagania:

  • Jesteś osobą proaktywną, #niemaniedasię.
  • Masz doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia rekrutacji end2end.
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie ludźmi, socjologia lub pokrewne).
  • Świetnie organizujesz swoją pracę i umiesz nadawać priorytety, co przyda się przy prowadzeniu wielu projektów w jednym czasie.
  • Wychodzisz z inicjatywą, angażujesz się, dbasz o szczegóły i terminy - pracujemy w dużej organizacji o mocno rozproszonej strukturze.
  • Znasz język angielski na poziomie min B1-B2.
  • Mile widziana będzie Twoja znajomość systemu eRecruiter oraz LI Recruiter.
  • Jesteś osobą gotową do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę, która ma sens. Od naszego zaangażowania zależą wyniki badań milionów ludzi.
  • Różnorodne projekty rekrutacyjne (m.in. medyczne, sprzedażowe, administracyjne, finansowe, IT) nie zamykamy się w jednym obszarze i stale rozwijamy struktury
  • Współpracę w zespole, który dzieli się swoją wiedzą i wymienia doświadczeniami.
  • Pracę na rzecz stale rozwijającego się lidera w swojej branży, stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, pełen etat, regularny czas pracy.
  • Pakiet socjalny m.in: karta multisport lub medicover sport, opieka medyczna, możliwość grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne dla Ciebie i Twojej rodziny, kurs językowy eTutor.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567