Specjalista ds. rekrutacji
  • Zabki
Ząbki, Zabki, Masovian Voivodeship, Polska
Level Work
3. 6. 2024

Specjalista ds. Rekrutacji w Agencji Rekrutacyjnej LEVEL WORK

Jesteś gotów do nowego wyzwania? Pragniesz rozwijać się w dziedzinie rekrutacji i budować relacje z kandydatami i klientami? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Lokalizacja: Warszawa Praga Południe ( ul. Grochowska 306/308 )

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, realizowanie działań związanych z marketingiem rekrutacyjnym oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.

‍♀Wymagania:

  • rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji (niski, średni i wyższy szczebel)
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (forma zaoczna).
  • samodzielność, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z elastyczną formą współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.
  • wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o atrakcyjny system premiowy.
  • niezbędne narzędzia pracy zapewniające efektywne wykonywanie obowiązków.
  • dogodną lokalizacje biura - okolice dw. Wschodniego i Stadionu Narodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez opcje aplikuj

  • Praca Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696