Specjalista ds. rekrutacji
  • Radwanice
Radwanice, Radwanice, dolnośląskie, Polska
REGESS
15. 8. 2024

Do naszego biura mieszczącego się we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:SPECJALISTA DS. REKRUTACJI.Miejsce pracy: WROCŁAWPracujemy w niedużym zespole i fantastycznej atmosferze, daleko nam do korpo-standardów. Nie mamy owocowych czwartków, tych dni jest u nas więcej ;) Jeśli jesteś doświadczoną rekruterką/doświadczonym rekruterem, a współpraca, pozytywne nastawienie i wspólne osiąganie celów są dla Ciebie równie ważne jak dla nas, zapraszamy, wyślij swoje CV.

Obowiązki

  • • przygotowywanie i umieszczanie ogłoszeń o pracę
  • • kontakt telefoniczny, mailowy i wideo rozmowy z kandydatami do pracy
  • • selekcja kandydatów zgodnie z prowadzonymi projektami
  • • przygotowywanie stosownej dokumentacji
  • • poszukiwanie nowych kanałów rekrutacji
  • • aktywne prowadzenie firmowych mediów społecznościowych
  • • wykonanie założonych planów
  • • praca z bazą danych

Wymagania

  • • Doświadczenie w pracy rekrutera w agencji pracy
  • • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • • bardzo dobra organizacja pracy
  • • umiejętność podejmowania decyzji
  • • komunikatywność
  • • wymagana znajomość języków: polskiego, angielskiego oraz ukraińskiego

Oferujemy

  • • długoterminową współpracę w bardzo dobrej atmosferze
  • • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy
  • • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • niezbędne narzędzia pracy
  • • pracę stacjonarną od poniedziałku we Wrocławiu do piątku w godzinach 8:00 – 16:30

  • Praca Radwanice
  • Radwanice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544