Specjalista ds. Rekrutacji – Umowa o Pracę – Stałe Zatrudnienie
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Identyfikacja wakatów: Współpraca z menedżerami w celu określenia potrzeb kadrowych.
  • Tworzenie opisów stanowisk: Przygotowanie szczegółowych opisów z wymaganiami.
  • Planowanie rekrutacji: Opracowanie planu i wybór kanałów pozyskiwania kandydatów.
  • Rekrutacja przez różne kanały: Użycie mediów społecznościowych, targów pracy itp.
  • Selekcja kandydatów: Przegląd aplikacji i wybór według kryteriów.
  • Wywiady wstępne: Rozmowy telefoniczne lub wideorozmowy.
  • Rozmowy kwalifikacyjne: Organizacja i ocena dopasowania kandydatów.
  • Ocena umiejętności: Testy techniczne i weryfikacja referencji.
  • Negocjacje: Przygotowanie ofert i ustalanie warunków zatrudnienia.
  • Onboarding: Wdrożenie i szkolenie nowych pracowników.
  • Monitorowanie rynku: Śledzenie trendów i budowanie relacji.
  • Raportowanie: Tworzenie raportów i zbieranie feedbacku.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Samodzielności i inicjatywy;
  • Chęci do dalszego rozwoju zawodowego;
  • Doświadczenia w agencji pracy (będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomości języka angielskiego – mile widziana.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie ;
  • Pracę na miejscu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00; 9:00-17:00;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie początkowe 5000 zł netto oraz premię po okresie próbnym;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Rekruter" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251