Specjalista ds. reklamacji z językiem czeskim i angielskim
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • współpraca z magazynem zewnętrznym
  • obsługa skrzynek mailowych
  • zakładanie kartotek
  • kontakt telefoniczny, e-mailowy z klientem oraz działem sprzedaży
  • przestrzeganie przyjętych standardów jakościowych i ilościowych

Wymagania pracodawcy

  • znajomość obsługi pakietu MS office
  • znajomość języka czeskiego/słowackiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych oraz procesowaniu zwrotów

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę na pełen etat w stałych godzinach (8:00-16:00) wolne weekendy
  • pracę hybrydową (osoby z Krakowa i okolic)
  • dokładne szkolenia wdrożeniowe
  • dofinasowanie do obiadów w pracy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567