Specjalista ds. Reklamacji - Rynek Zagraniczny
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

???? Przyjmowanie i weryfikowanie zgłoszeń reklamacyjnych.

???? Doradztwo klientom i proponowanie rozwiązań.

???? Wprowadzanie danych i zleceń do systemu.

⭐ Obsługa negatywnych ocen i kontakt z klientami.

???? Przygotowywanie raportów dotyczących zgłoszeń reklamacyjnych.

???? Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowego i satysfakcjonującego rozwiązania reklamacji.

???? Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o oferowanych produktach i usługach, aby skutecznie rozwiązywać problemy klientów

Nasze wymagania

NASZ IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

???? Znać język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny).

???? Być zorientowany na klienta.

???? Być dobrze zorganizowany i zaangażowany.

???? Umieć pracować w zespole.

???? Być komunikatywny i posiadać wysoką kulturę osobistą.

To oferujemy

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa, ceniące innowacyjność, kreatywność i swobodę działania.

???? Niezbędne narzędzia do pracy.

???? Komfortowe biuro klasy Premium w Ligocie (70 km od Wrocławia).

???? Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

???? Ubezpieczenie grupowe.

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe.

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Reklamacji, który będzie odpowiedzialny za obsługę zgłoszeń reklamacyjnych z rynku zagranicznego. Idealny kandydat będzie miał umiejętności komunikacyjne, zdolności analityczne oraz doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941