Specjalista ds. Reklamacji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Rnew Sp. z o.o.
5. 10. 2024

RNEW – lider na rynku poleasingowego sprzętu komputerowego, łączy pasję do technologii z profesjonalizmem w obsłudze klienta i relacjach w zespole. Od lat z sukcesem budujemy naszą pozycję na rynku lokalnym i krajowym, oferując najwyższej jakości produkty i usługi. Teraz szukamy energicznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku Specjalisty ds. Reklamacji.

Obowiązki

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów.
  • Rozpatrywanie reklamacji oraz zwrotów.
  • Wprowadzanie zgłoszeń reklamacyjnych oraz zwrotów do systemu.
  • Obsługa systemu reklamacyjnego.
  • Kontakt z klientami telefoniczny, mailowy oraz czaty marketplace.
  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym.
  • Naprawy poprzez pulpit zdalny.
  • Podstawowe naprawy sprzętu (wymiana podzespołów w laptopach/pc)
  • Współpraca z zespołem - dział serwisu oraz produkcji.
  • Cotygodniowe raportowanie postępów, omówienie wyzwań i planowanie działań na nadchodzący tydzień.

Wymagania

  • Doświadczenie: Mile widziane na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii: znajomość budowy komputerów, systemów operacyjnych (Windows, macOS) oraz oprogramowania.
  • Empatia i cierpliwość - zdolność do zrozumienia potrzeb klientów i radzenia sobie z ich problemami
  • Organizacja: Umiejętność zarządzania czasem i przestrzenią, dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Praca zespołowa: Zdolność do efektywnej współpracy i komunikacji z innymi członkami zespołu.
  • Komunikacja: Zdolność do efektywnego komunikowania się z zespołem.
  • Zdolność uczenia się: Otwartość na naukę oraz zmiany w procesach.
  • Analiza problemów - umiejętność szybkiego diagnozowania problemów oraz znajdowania skutecznych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy pod presją - zdolność do zarządzania czasem i priorytetami w sytuacjach stresowych
  • Dbałość o szczegóły - staranność w dokumentowaniu i przetwarzaniu reklamacji oraz zwrotów.
  • Zarządzanie bazą danych - umiejętność pracy z systemami CRM oraz innymi narzędziami do zarządzania reklamacjami
  • Elastyczność i otwartość na zmiany - gotowość do dostosowywania się do zmieniających się procedur i potrzeb klientów.

Oferujemy

  • Szkolenie: Pełne wdrożenie w obowiązki i możliwość dalszego rozwoju umiejętności.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń: Premie
  • Przyjazną atmosferę: Pracę w zespole, gdzie każdy ma wpływ na rozwój firmy.
  • Dobre warunki pracy: Jednozmianowy system pracy, wolne soboty oraz dogodną lokalizację firmy.
  • Benefity: Dodatkowe świadczenia, takie jak karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki na produkty.

  • Jak aplikować? Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy, prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny.
  • Nie czekaj - dołącz do nas i pomóż nam w dalszym rozwoju!

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648