SPECJALISTA DS. REGULACYJNYCH w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

poszukuje kandydata na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • udział w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do przeprowadzania badań klinicznych zgodnie z wymogami,
  • współpraca przy weryfikacji raportów z badań klinicznych, wsparcie w procesie rejestracyjnym w przypadku uwag urzędu rejestracji,
  • aktualizacja zmian w harmonogramie badania klinicznego we współpracy z zespołem projektowym,
  • rejestracja nowego badania klinicznego produktu leczniczego (współpraca z URPL, KB).

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (medycyna, farmacja, biotechnologia lub pokrewne),
  • znajomość europejskich regulacji prawnych w zakresie badań klinicznych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do badania klinicznego,
  • doświadczenie w opracowywaniu planów związanych z realizacją badania klinicznego (Plan zarzadzania ryzykiem, Plan monitorowania, Plan monitorowania medycznego, Plan badania, Plan zarządzania danymi itp.)
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków do Komisji Etycznej i Bioetycznej,
  • doświadczenie w rejestracji badań klinicznych w systemach europejskich i amerykańskich (clinicaltrials.gov),
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • analityczne myślenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie / B2B na okres 6 m-cy
  • wymiar czasu pracy – 90 godzin miesięcznie,
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela: dr hab. n. med. Agnieszka Paradowska-Gorycka, prof.NIGRiR - Kierownik CWBK NIGRiR, tel. 500 109 080, mail:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536