Specjalista ds. Receptur Farb
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
Sun Chemical Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Sun Chemical Sp z o. o. będąca częścią międzynarodowej korporacji DIC, największego na świecie producenta farb, lakierów i dodatków drukarskich dla poligrafii w związku z nowymi projektami i zwiększeniem zatrudnienia poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie nowych formuł różnych typów farb,
  • Udział w projektach klientów wraz z zespołem,
  • Utrzymanie wsparcia technicznego dla różnych rodzajów farb,
  • Zarządzanie oprogramowaniem SAP i innymi specjalistycznymi aplikacjami,
  • Podstawowa obsługa chromatografu gazowego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Przygotowywanie prób drukowych,
  • Obsługa spektrofotometrów,
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji dla klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność rozróżniania kolorów,
  • Praktyczne zastosowanie wiedzy z poligrafii i chemii,
  • Sumienność i precyzja,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość MS Office,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • Odkrywanie procesu produkcji farb w firmie lidera branży,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia do pracy.

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567