Specjalista Ds. Realizacji Projektów Dla Klienta Niemieckiego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych dotyczących ogrzewania mieszkań i zużycia wody monitorowanie przebiegu procesu według wewnętrznych procedur opracowywanie zleceń dla pracowników serwisu WYMAGANIA: znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny) wykształcenie średnie lub wyższe znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel) gotowość do pracy stacjonarnej OFERUJEMY: kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30) atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt) możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich bezpłatne i regularne kursy językowe opiekę medyczną świetną lokalizację biura dofinansowanie karty Multisport przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Tajemniczy klient Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667