Specjalista ds. realizacji projektów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane pedagogiczne/terapeutyczne;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • doświadczenie w sektorze organizacji pozarządowych;
  • mile widziana znajomość tematyki związanej z niepełnosprawnością;
  • sumienność, komunikatywność, skrupulatność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji);
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00;
  • udział w interesujących, ambitnych projektach Fundacji realizowanych w interesie społecznym.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544