Specjalista ds. Raportowania Produkcji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie zleceń produkcyjnych i raportowanie w systemie ERP
  • wykonywanie analiz, raportów, zestawień potrzebnych do poprawnego rozliczenia produkcji
  • bieżąca weryfikacja i nadzór nad dokumentacją rozliczeniową produkcji w zakresie surowców i opakowań
  • bieżące nadzorowanie poprawności stanów magazynów przy produkcyjnych
  • udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych
  • przygotowywanie prezentacji z bieżących wskaźników KPI
  • udział w optymalizacji procesów systemowych ERP
  • nadzór nad poprawnością zapisów w dokumentacji i zgłaszaniu nieprawidłowości kierownictwu działu
  • bieżące szkolenia pracowników w zakresie prawidłowego rozliczania zleceń produkcyjnych
  • zastępowalność w zakresie planowania produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point).
  • umiejętność raportowania i wykonywania analiz
  • znajomość procesów produkcji
  • umiejętność tworzenia zleceń produkcyjnych w oparciu o system
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane

  • doświadczenie w rozliczaniu lub planowaniu produkcji oraz doświadczenie w pracy w branży spożywczej
  • znajomość systemu ERP, Comarch XL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • rozbudowany system premii oraz dodatków
  • pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych m.in. karty sportowe i opieka medyczna
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole oraz wsparcie w okresie wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Przedsiębiorstwo „Rol-Ryż” Sp. z o.o. jest częścią włoskiej Grupy Kapitałowej EURICOM oraz jednym z pierwszych zakładów produkcyjnych powstałych na terenie Portu Gdynia.

Dzięki wieloletniej tradycji, dziś jesteśmy liderem na rynku spożywczych produktów suchych w Europie Środkowej i Wschodniej, a przetwarzany i konfekcjonowany przez nas asortyment trafia do sklepów sieci handlowych oraz zakładów przetwórstwa przemysłowego w kraju i zagranicą.

Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Pamiętaj aby CV posiadało klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie w nim zawartych informacji:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.Przedsiębiorstwo Rol-Ryż z siedzibą w Gdyni przy ul. Celnej 2, reprezentowane przez Bartosza Millera – Dyrektora Zarządzającego, jest Administratorem Państwa danych osobowych otrzymywanych w procesie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko przez okres 3 miesięcy.Przedsiębiorstwo Rol-Ryż Sp. z o.o. będzie mogło zachować Twoje CV, w okresie do 12 miesięcy jeśli w Twojej aplikacji umieścisz poniższy zapis:„Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych w celu przyszłej rekrutacji”Możemy także przetwarzać otrzymane dane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. Są to nasze prawnie uzasadnione interesy przed m.in. organami państwowymi.Macie Państwo prawo do dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.W razie pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o kontakt na adres: administrator@ryz.pl

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690