Specjalista ds. raportowania ESG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Murapol Real Estate SA
28. 8. 2024

Murapol Real Estate SA jest spółką z Grupy Murapol, odpowiadającą za następujące obszary w organizacji:

Marketing, tworzący strategie sprzedażowe i wizerunkowe marki Murapol. Odpowiada za treści i aktualizacje danych na firmowych www.i w Social Mediach. Dział realizuje obowiązki związane z obecnością spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych, obsługuje eventy firmowe oraz projekty z zakresu ESG i CSR.

Obsługa posprzedażowa, której specjaliści i inżynierowie otaczają opieką Klientów spółki i Wspólnoty Mieszkaniowe, uformowane po oddaniu inwestycji do użytkowania. Zapewniają sprawne usuwanie ewentualnych usterek na obiektach Murapolu.

Kontroling budowlany to zespół inżynierów wspierających, m.in. kontraktację podwykonawców na inwestycjach Murapolu, sporządzający analizy kosztów budów dla zarządu spółki, opracowujący budżety inwestycyjne przy udziale działu realizacji inwestycji.

O Grupie Murapol:

23 lata na rynku deweloperskim

434 wzniesione budynki

29600 przekazanych mieszkań

690 pracowników i współpracowników

21 miast

Murapol. Największe talenty na świecie…

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesach przygotowawczych i wdrożeniu sprawozdawczości ESG
  • zbieranie danych do raportu niefinansowego w standardzie GRI i udział w jego tworzeniu
  • komunikacja i współpraca z innymi działami oraz podmiotami w Grupie w zakresie ESG
  • realizacja strategii ESG
  • śledzenie zmian prawnych i trendów rynkowych dotyczących raportowania zrównoważonego rozwoju i ESG oraz wdrażanie ich w organizacji

Nasze wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z raportowaniem ESG
  • praktyczna wiedza w zakresie zrównoważonego rozwoju w biznesie
  • biegła znajomość pakietu MsOffice
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (poziom C1)
  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w branży nieruchomościowej będzie atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
Obowiązek informacyjny – przy przetwarzaniu danych w celach rekrutacyjnych:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest jedna ze spółek z grupy kapitałowej Murapol dalej jako: „Spółka”, która prowadzi rekrutację na stanowisko, na które Pan/Pani aplikował/-a, wskazana w ogłoszeniu o pracę.Powołany został Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się pisząc na adres Administratora: ul. Dworkowa 4, 43-300 Bielsko – Biała lub na adres e-mail iod@murapol.pl. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami, w tym w celu prowadzonej aktualnie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie: (i) niezbędność do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie przed zawarciem umowy (ii) udzielona zgoda (iii) niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (iv) niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora np. takich jak udzielania odpowiedzi na Pana/Pani pisma i wnioski.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.Okres przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane. Okres przez który Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane to: (i) 2 lata – jeśli zostanie udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje (ii) do 50 lat – jeśli doszło do zawarcia stosownej umowy (np. umowa o pracę), (iii) 12 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji – jeśli nie doszło do zawarcia stosownej umowy i nie została udzielona zgoda na przyszłe rekrutacje.Posiada również Pani/Pan prawo do: (i) cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, (ii) żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana/Pani sprostowania danych, (iii) żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia, (iv) usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania; (v) wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Pana/Pani danych osobowych (vi) przeniesienia Pana/Pani danych osobowych.W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Administratora ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym również w formie profilowania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe”.Pani/Pana dane mogą być przekazywane procesorom w związku ze zleconymi przez Administratora działaniami realizowanymi w imieniu Administratora.Pełne informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych dostępne są pod adresem: https://murapol.pl/polityka-prywatnosci.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567