SPECJALISTA DS. RAPORTOWANIA - ESG
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15. 8. 2024

"TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
13.08.2024
Numer referencyjny

ZADANIA:

  • Określania zakresu raportowania zrównoważonego rozwoju ESG.
  • Przygotowywanie danych do raportów.
  • Zbieranie oraz agregowania danych niefinansowych.
  • Tworzenie treści raportu.
  • Monitoring realizacji celów ESG, przygotowywanie niezbędnych harmonogramów działań, porównań oraz analiz.
  • Monitoring trendów rynkowych i zmian w regulacjach w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG.
  • Komunikacja i współdziałanie z innymi komórkami w zakresie sprawozdawczości i integracji zasad ESG do procesów biznesowych.
  • Udział w audytach i kontrolach w aspekcie raportowania środowiskowo-społecznego.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji, nauki i przyswajania kształtujących się praktyk rynkowych w zakresie ESG.
  • Zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Sprawna obsługa programów Microsoft Office.
  • Orientacja na osiąganie celów.
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

CO OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
  • Fundusz socjalny
  • Program karta multisport
  • Dodatkowe benefity: pakiet medyczny w całości opłacony przez Takoni

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584