Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
  • Golub-Dobrzyń
Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, Polska
Speedxceo Sp. z o.o.
26. 3. 2024

nowo otwierające biuro rachunkowe, poszukuje ambitnych i zdolnych osób dołączenia do naszego zespołu. Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze rachunkowości, pracować zdalnie i być częścią dynamicznego środowiska, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki

  • Prowadzenie pełnej księgowości dla klientów firmy, w tym sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.
  • Analiza dokumentów księgowych oraz dokonywanie wpisów do systemów rachunkowych.
  • Współpraca z klientami w celu rozwiązywania problemów związanych z księgowością i podatkami.
  • Zapewnienie zgodności z aktualnymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i dbanie o wysoką jakość obsługi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z rachunkowością lub finansami).
  • Praca na programie WFIRMA
  • Umiejętność pracy z programami księgowymi (np. Excel, programy do księgowości).
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz doskonała organizacja czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność logicznego myślenia i analitycznego podejścia do problemów.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje pomysły i inicjatywy są cenione.
  • Elastyczne godziny pracy pozwalające na dostosowanie się do Twojego harmonogramu życia prywatnego.
  • Praca zdalna umożliwiająca elastyczność i komfortowe warunki pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, z możliwością premii za osiągnięte cele.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobycie cennego doświadczenia w branży rachunkowości.
  • Przyjazna atmosfera pracy, gdzie dbamy o dobre relacje w zespole oraz regularne spotkania online celem integracji i wymiany wiedzy.

  • Praca w systemie zdalnym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Golub-Dobrzyń
  • Golub-Dobrzyń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714