Specjalista ds. Przyłączy - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. PrzyłączyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie warunków przyłączenia dla nowo powstającej sieci dystrybucyjnej Klienta.
  • Analiza i koordynacja wniosków dotyczących określenia warunków przyłączenia do sieci dla instalacji OZE oraz magazynów energii elektrycznej.
  • Prowadzenie umów przyłączeniowych oraz nadzorowanie procesu ich zawierania.
  • Współpraca z Operatorami Systemu Przesyłowego i Dystrybucyjnego oraz klientami w ramach procesu przyłączeniowego.
  • Kooperacja z partnerami biznesowymi – biurami projektowymi, dostawcami urządzeń oraz wykonawcami w kontekście realizowanych projektów przyłączeniowych.
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej związanej z projektami przyłączeniowymi w zakresie branży elektrycznej.
  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z procesem przyłączeniowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży energetycznej, mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów prawa energetycznego oraz procedur związanych z procesem przyłączeniowym w elektroenergetyce.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności analityczne, zaangażowanie oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminowe wywiązywanie się z obowiązków.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży odnawialnych źródeł energii.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Elastyczny model pracy hybrydowej.
  • Cztery premie roczne.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system kafeteryjny, dofinansowanie kursów językowych, program emerytalny oraz zajęcia jogi.
  • Możliwość awansu na stanowisko Project Managera dla projektów przyłączeniowych realizowanych w kolejnych fazach projektu.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392