Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • zabezpieczenie produkcji w niezbędne materiały i surowce
  • przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • znakowanie i nadzór na zapasami znajdującymi się w obszarach podległych
  • monitorowanie przepływów między magazynami
  • zarządzanie i nadzór nad gospodarką magazynową w podległych obszarach
  • praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość Excel
  • duże poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • rzetelność
  • umiejętność zarządzania małym zespołem
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (praca zmianowa, nocna)

Mile widziane

  • doświadczenie w zarządzaniu i rozliczaniu gospodarki magazynowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dedykowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • system premiowy
  • przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • karty multisport

Etapy rekrutacji

  • weryfikacja CV
  • rozmowa telefoniczna
  • rozmowa w siedzibie firmy
  • zatrudnienie

W Grupie Plast Box wierzymy, że każda współpraca zaczyna się od zaufania. Jesteśmy wierni swojej filozofii nieustannego rozwoju, a jakość to dla nas sposób myślenia. Nasze dążenie do doskonałości potwierdzają certyfikaty. Dzięki temu przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy do spółki o europejskim zasięgu.

Jako czołowy producent opakowań plastikowych dla branży spożywczej i dla przemysłu chemicznego gwarantujemy wysoką jakość na każdym etapie. Odbiorcy i producenci doceniają wytwarzane przez nas opakowania plastikowe za unikalne cechy i rozwiązania, dzięki którym produkty wyróżniają się na półce, przynoszą komfort i satysfakcję z użytkowania. Jako wiodący producent wiader plastikowych, korzystając z naszego doświadczenia, pomagamy realizować cele sprzedażowe klientów na ponad 30 rynkach w Europie.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PTS Plast-Box S.A. z siedzibą w: Lutosławskiego 17/A, 76-200 Słupsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: kadry@plast-box.com.

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Specjalista ds. PR Słupsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Słupsk
  • Specjalista ds. finansów Słupsk
  • Specjalista ds. reklamy Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251