Specjalista ds. przetargów na projekcie budowlanym
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
KOBYLARNIA S.A.
7. 10. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów i ponad 1000 pracownikówMIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju .

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44 w Warszawie, park magazynowo-logistyczny w Ostródzie.

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie rynku zamówień publicznych,
  • Analiza warunków uczestnictwa w postępowaniu oraz zapisów SWZ,
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentów przetargowych,
  • Monitorowanie, przygotowanie i składanie ofert przetargowych,
  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień dotyczących przetargów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w przetargach branży budowlanej,
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna w biurze w zakresie pełnego etatu ,
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji ,
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników .

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087