Specjalista ds. Przetargów
  • Warszawa, Praga-Południe
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
Victor Energy Sp.zo.o.
4. 10. 2024

Widzisz siebie w pracy pełnej innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnej technologii? Dołącz do Victor Energy i stań się częścią europejskiej transformacji energetycznej.

Jesteśmy spółką-córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) oraz specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego. Pracujemy przy projektach, które mają realny wpływ na europejski sektor energetyczny. Naszą misją jest dostarczanie tego, co najlepsze dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

Obowiązki

  • Monitorowanie i analiza rynku przetargów publicznych w zakresie obszaru działalności firmy.
  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji formalnej niezbędnej do wzięcia udziału w przetargach oraz zapytaniach ofertowych, w tym dbałość o terminowe składanie ofert.
  • Monitorowanie terminów ważności dokumentów i złożonych ofert.
  • Współudział w opracowywaniu ofert handlowych pod nadzorem bardziej doświadczonych członków Zespołu.
  • Prowadzenie rozmów z podwykonawcami w zakresie uszczegółowienia zakresów prac.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Inwestorami.
  • Współpraca z innymi działami Spółki.

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane.
  • Doświadczenie w branży budowlanej i/lub na podobnym stanowisku – mile widziane.
  • Podstawowa znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych - jako minimum.
  • Umiejętność analizowania części formalnej dokumentacji przetargowej niezbędnej do złożenia oferty.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point).
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 - jako minimum.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Kreatywność.
  • Dokładność.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie - doświadczonych pracowników.
  • Umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej w prywatnych placówkach.
  • Pakiet socjalny.
  • Dofinansowanie do kart sportowych.
  • Możliwość doskonalenia znajomości języka.
  • Spotkania integracyjne.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648