Specjalista ds. przetargów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
7. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych,
  • prowadzenie postępowań przetargowych w oparciu o KC oraz regulamin wewnętrzny,
  • praca w systemach aukcyjnych oraz platformach zakupowych,
  • przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej (umowy, specyfikacje, ogłoszenia, zamówienia),
  • monitorowanie i koordynowanie procesu przetargowego
  • realizacja zakupów materiałów i usług zgodnie z zapotrzebowaniem wszystkich komórek organizacyjnych,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami spółki, poprzez wymianę informacji oraz udzielanie potrzebnego wsparcia,
  • komunikacja z dostawcami i wykonawcami, kontrola realizacji i terminowości zamówień.

Nasze wymagania

  • znajomość funkcjonowania ustawy PZP oraz KC,
  • znajomość i doświadczenie w pracy związanej z zamówieniami usług i materiałów,
  • doświadczenie w działach zakupowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności analityczne,
  • samodzielność w pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • znajomość systemu SAP,
  • wykształcenie kierunkowe (logistyka, prawo, administracja).

To oferujemy

  • praca na zastępstwo na okres około 2 lat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, kursach, konferencjach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • partnerstwo i pracę w zgranym, kreatywnym zespole,
  • benefity i świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych, akcje prozdrowotne, wczasy „pod gruszą”, paczki świąteczne, wyprawki dla ucznia, itp.).

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714