Specjalista ds. przetargów
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości przetargowych oraz identyfikacja potencjalnych klientów;
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach handlowych;
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami;
  • wsparcie kierownika działu w bieżących obowiązkach;
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej przetargów;
  • tworzenie ofert trybie zapytań ofertowych;
  • monitorowanie ofert w procesie przetargowym;
  • wysyłanie i archiwizacja niezbędnych dokumentów przetargowych;
  • analiza formalno-prawna warunków udziału w postępowaniu przetargowym;
  • bieżąca analiza rynku;
  • przygotowywanie raportów i zestawień;
  • przygotowywanie pytań do zamawiającego w kwestiach dotyczących formalnej strony oferty;
  • przygotowywanie i sprawdzanie ofert pod względem zgodności z przepisami;
  • udział w przygotowywaniu postępowań odwoławczych;

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z przygotowywaniem i koordynacją przetargów i/lub doświadczenie na stanowisku handlowym nastawionym na pozyskiwanie klientów;
  • zorientowanie na realizację celów biznesowych oraz dążenie do ciągłego rozwoju;
  • dobra znajomości Prawa Zamówień Publicznych;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • praktyczna znajomość Excela;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach;
  • silnie rozwinięte zdolności analityczne;
  • determinacja w realizacji celów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana;
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowanie do karty MultiSport;
  • platformę szkoleniową do nauki języków obcych;
  • dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228