Specjalista ds. przedłużania polis
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurofinance
4. 8. 2024

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta. Obecnie szukamy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. przedłużania polis.

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt ze stałymi Klientami firmy
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń i obsługa posprzedażowa
  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących od stałych Klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Uczestniczenie w szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie- warunek konieczny
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zorientowanie na wynik
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Co ofertujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku (8-16 i 10-18)
  • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy i okres adaptacyjny
  • Możliwość rozwoju umiejętności w zakresie obsługi klienta
  • Zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
  • Konkursy pracownicze
  • Wsparcie koordynatora w bieżącej pracy
  • Możliwość hybrydowej pracy zdalnej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584