Specjalista ds. promocji i sprzedaży (E-sklep, Allegro)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
bioArcus Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polską firmą, która od 1993 roku wyznacza standardy w nowoczesnych technologiach ochrony środowiska. W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki bioExpert, oferującej ekologiczne środki czystości oraz biopreparaty do domu i ogrodu, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Cel stanowiska: Zarządzanie sprzedażą w firmowym sklepie internetowym oraz na platformie Allegro, w celu maksymalizacji zysków i rozwijania obecności marki w przestrzeni e-commerce.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie e-sklepem: zarządzanie, rozwój, automatyzacja oraz optymalizacja sklepu internetowego na platformie Comarch oraz Allegro.
  • Analiza cen i potencjału: przeprowadzanie regularnych analiz cenowych oraz ocena potencjału produktów w kontekście rynkowym.
  • Analiza opłacalności: monitorowanie i analiza rentowności działań sprzedażowych.
  • Strategia e-commerce: współtworzenie i wdrażanie strategii e-commerce dla marki, mającej na celu zwiększenie sprzedaży i zasięgu.
  • Monitoring konkurencji: śledzenie działań konkurencji oraz ocena skuteczności prowadzonych działań promocyjnych.
  • Kampanie reklamowe: tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi na Allegro oraz Google Ads.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami: koordynacja działań z firmami zewnętrznymi w zakresie promocji i sprzedaży.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży FMCG.
  • Minimum średnie, wykształcenie wyższe mile widziane.
  • Biegła znajomość mechanizmów i narzędzi Allegro oraz platform e-commerce.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w zespole, jak i w kontaktach z klientami.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Comarch Optima.
  • Znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics, Google Search Console, SEO, SEM.
  • Podstawy projektowania stron internetowych: HTML, CSS.
  • Prawo jazdy - możliwe wyjazdy do magazynu.

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego, w tym kursy, warsztaty i konferencje branżowe.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Miejsce wykonywania pracy: biuro, możliwość pracy w trybie hybrydowym.

Jeśli chcesz pracować z innowacyjnymi produktami i stać się częścią zaangażowanego teamu, zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk aplikuj! W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. promocji i sprzedaży, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).”

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567