Specjalista ds. promocji i marketingu instytucji
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
12. 10. 2024

Biuro Promocji i Marketingu Centrum Spotkania Kultur w Lublinie poszukuje specjalisty ds. promocji i marketing instytucji
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• niekorporacyjną atmosferę wśród pozytywnych ludzi
• pracę „od kulis” i koordynację nieszablonowych wydarzeń
• dodatki za staż pracy
• świadczenie z ZFŚS
Zadania:
• przygotowanie i realizacja strategii promocji instytucji oraz poszczególnych wydarzeń kulturalnych,
• tworzenie planów marketingowych oraz ich wdrażanie i koordynacja,
• tworzenie materiałów promocyjnych oraz współpraca z agencjami reklamowymi i dostawcami,
• współpraca z grafikami, montażystami oraz pracownikami innych działów CSK,
• współpraca przy tworzeniu promocyjnych materiałów wideo,
• koordynacja i zarządzanie harmonogramem ekspozycji nośników i przestrzeni reklamowych dostępnych w CSK,
• dbanie o wizerunek instytucji, współpraca z mediami oraz innymi instytucjami,
• prowadzenie i planowanie działań reklamowych oraz prowadzenie profili społecznościowych,
• systematyczne prowadzenie i rejestr dokumentacji.
Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe,
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w prowadzeniu komunikacji w Social Mediach: Facebook, Instagram, Tik Tok, Twitter, a także w realizacji wielokanałowych projektów marketingowych,
• dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint),
• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• wysoka kultura osobista,
• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy zespołowej,
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i w trybie projektowym, związanym
z organizacją i realizacją działań kulturalnych.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251