Specjalista ds. Promocji
  • Poznań, Grunwald
wielkopolskie, Poznań, Grunwald, wielkopolskie, Polska
Replika Aleksander Szabliński
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Replika to wydawnictwo funkcjonujące na rynku książki od ponad 20 lat, wydające literaturę obyczajową, grozy, popularnonaukową, historyczną.

Opis stanowiska
  • Realizowanie planów promocyjnych.
  • Prowadzenie mediów społecznościowych (Instagram, Facebook).
  • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z mediami oraz influencerami.
  • Budowanie relacji i współpraca z autorkami/autorami.
  • Opracowywanie strategii marketingowych.

Wymagania
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim.
  • Zainteresowanie literaturą.
  • Znajomość rynku książki i trendów wydawniczych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (pisanie, czytanie, mowa).
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w branży wydawniczej, mediach lub kulturze.
  • Biegłość w korzystaniu z mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok).
  • Znajomość środowiska reklamowego Meta.
  • Umiejętność obsługi programu Canva.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę stacjonarną w Poznaniu (możliwość pracy zdalnej zgodnie z kodeksem pracy).
  • Służbowy komputer.
  • Premie (świąteczna, targowa, uznaniowa).

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183