Specjalista ds. Projektowania Sieci i Instalacji Sanitarnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Inplag Sp. z o. o.
21. 9. 2024

INPLAG Spółka z o.o. jest firmą branży instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz fotowoltaicznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Twoje zadania:

  • Pomoc w przygotowaniu ofert dla Zespołu Ofertowego Instalacji i Sieci Sanitarnych,
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji projektowych,
  • Analiza technicznych i formalnych aspektów inwestycji,
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych z innymi branżami,
  • Tworzenie BOQ dla projektów technologicznych,
  • Projektowanie układów instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych do projektów.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Samodzielność w projektowaniu,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Terminowość i rzetelność,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia projektowe i znajomość AutoCAD oraz innych programów branżowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Pracę nad interesującymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym pakietem benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748